YANKI DEDEKTİFLİK HAKKIMIZDA

Yankı Özel Dedektiflik olarak; anayasa ve yasalarda ifade edilen kişilik haklarına saygı temelinde verilen özel dedektiflik hizmetleri “Özel Dedektifler Derneği Mesleki Etik Kurallar ve Çalışma Yönetmeliği” ilkelerine bağlı kalınarak sürdürülmektedir.

Dedektif Şenol ÖRS 1973 Edirne doğmuş ve ilk öğretimini Edirne de tamamlamıştır. Çankırı askeri Lisesini bitirdikten sonra Mamak Muhabere okulunda staja müteakip 1992 yılında muhabere astsubayı olarak göreve başladı. Dedektif Şenol Örs Trabzon da 3 yıl görev yaptık dan sonra 3 yıl da Erzurum da görev yapan Şenol örs Tekirdağ’a atandı.2003 yılında ordudan re’sen emekli olduktan sonra Çerkezköy’de Deva Holding, Hema Holding Beks Çorap ve Haznedar Tuğla da yöneticilik geçmişi ne müteakip bu alandaki açığı görerek ve bu bölgede dedektiflik bürosunu kurdu. Askeri kursların yanı sıra ilk yardımcı,müşteri memnuniyeti,paraşüt kurs sertifikalarına sahip Örs Anadolu üniversitesi işletme mezunudur.

Çalışma Alanlarımız

1- Eş takibi ve araştırılması.

2- Borçlu ve aranılan kişilerin adres tespiti.

3- Evlilik öncesi, evlenecek kişi ve ailesinin araştırması.

4- Öğrenci ve diğer aile bireylerinin kumar, uyuşturucu, fuhuş, terör ve diğer tehlikelere karşı korunması ve önlem alınması amacıyla araştırma.

5- Velayet davalarında çocuk yararına kişi-kişilerin araştırması.

6- Boşanma davalarında adres tespiti ve delil araştırılması.

7- Çalışan veya çalışacak personel araştırılması.

8- Psikolog. Hukuk ve Aile Danışmanlığı / yönlendirilmesi hizmeti

SERTİFİKALARIMIZ

temel nlp sertifikası
profesyonel yaşam koçluğu sertifikası şenol örs
meb sertifika
ykü sanat merkez kursu özel dedektif
ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish